Звукоізоляція

Плити Steico поглинають і знижують шум всередині приміщення і не пропускають його зовні.

Що таке шум і як він вимірюється?

Шум – це всілякі звуки, які заважають нам в повсякденному житті (голосна розмова, автомобільна сигналізація, гучна музика, громадський транспорт і т.д.).

Сила звуку вимірюється в децибелах (дБ), чим вище децибели, тим сильніше звук впливає на організм людини. Шум чинить негативний вплив на здоров’я людини.

Найбільш поширені негативні наслідки впливу шуму на організм людини:

  • підвищена стомлюваність
  • зниження працездатності
  • погіршення сну
  • головні болі
  • синдром “хронічної втоми”

Саме тому дуже важлива шумоізоляція (звукоізоляція) будинків і квартир.

Звукоізоляція приміщень
Звукоізоляція ділиться на ізоляцію від ударного і від повітряного шуму. Звукоізоляція повітряного шуму важлива для конструкцій стін, перегородок, фасадів та покрівлі; а ударного – для звукоізоляції підлог і міжповерхових перекриттів.

Для зниження рівня шуму, важливо вибрати ізоляційний матеріал, який буде добре поглинати звуки в конструкціях і ізолювати від повітряного шуму ззовні. Найважливішими показниками матеріалу при цьому є його щільність, міцність на вигин, пористість, коефіцієнти звукоізоляції і звукопоглинання.

Плити МДВП Steico ідеальним чином вирішують проблему ізоляції ударного і повітряного шуму, маючи відкритою пористу структуру і відносно високу щільність плити, наприклад: Steico standard 230 кг / м3 – універсальна плита для ізоляції ударного і повітряного шуму.