Захист від вітру

Вітрозахисні властивості МДВП грунтуються на тому, що в його порах запобігає рух повітря
М’які теплоізоляційні матеріали дуже добре пропускають повітря, тому його рух в порах доводиться запобігати шляхом застосування спеціальних вітрозахисних матеріалів. Жорсткі теплоізоляційні матеріали, навпаки, мають гарний опором воздухопродуванію, тобто достатньою воздухонепроніцаемостью, і не потребують застосування окремої вітрозахисту.

Плити Steico щільністю 230 кг / м3 і вище мають настільки малу повітропроникність, що це забезпечує можливість їх використання в якості надійної вітрозахисту. Високодисперсна деревоволокнистих маса в плитах Steico ефективно уповільнює рух повітря, а зміни відносної вологості повітря призводять в процесі експлуатації плит МДВП до утворення на внутрішній поверхні матеріалу тонкої Папероподібний плівки злиплих волокон, що запобігають рух потоку повітря всередину утеплювача.

Для порівняння: повітропроникність високоплотних плит Steico в 2,5 рази нижче цього показника для мінераловатних і скловатних плит.

Коєфіцієнти повітропроникності ізоляційних матеріалів м²*10-5 / (м²* С*ПА)

STEICO​
3.0 - 3.5
Скловата
8.5 - 9.0
Мінеральна вата
7.5 - 8.5
Пінополістирол
< 0.5

Виберіть кращу ізоляцію від природи!

Завдяки низькій повітропроникності плити Steico підвищеної щільності можуть застосовуватися в якості самостійної вітрозахисту, не вимагаючи застосування спеціальних вітрозахисних плівок.