Теплоізоляція

Плити МДВП STEICO володіють ключовими властивостями, які забезпечують ефективну теплоізоляцію в зимовий час.

Висока пористість

Головна особливість ефективних теплоізоляційних матеріалів – висока пористість, яка забезпечує високі теплоізоляційні властивості. У світі використовуються десятки технологій тільки для того, щоб штучно підвищити пористість теплоізоляційних матеріалів. Тим часом, один такий матеріал створений самою природою – це деревина, пористість якої становить 60%. Після розмелювання деревини на деревну масу у вигляді волокон, подальшого відпливу килима на відливної машині і сушіння пористість плит МДВП зростає до 88%.

Коеффіцієнт теплопровідності

Внаслідок високої пористості плити МДВП за показником теплопровідності відносяться до класу А – класу високоефективних теплоізоляційних матеріалів з сполученими відкритими порами, що мають теплопровідність менше 0.06 Вт / (м * К). Коефіцієнт теплопровідності – одна з найважливіших характеристик матеріалу. Виходячи з коефіцієнта теплопровідності, розраховується необхідна товщина шару теплоізоляції.

За своїми теплоізоляційними властивостями плита МДВП товщиною 19 мм порівнянна з цегляною кладкою завтовшки 150 мм і брусом з сосни товщиною 70 мм.

Підвищена теплостійкість

Питома теплоємність пористих плит МДВП становить 2,3 кДж / (КГК), що в 2,6 рази перевищує значення цього показника для мінераловатних утеплювачів (0,88 кДж / (КГК) і в 1,5 рази для пінополістиролу (1,68 кДж / (кг * К).

Крім того, деревні волокна в плитах Steico розташовані таким чином, що тепловий потік в конструкції виявляється спрямованим не вздовж, а впоперек волокон, що створює додатковий опір теплопередачі.

Саме тому, матеріали Steico ідеально підходять для теплоізоляції будівель (будинків), захисту від холоду в зимовий час, вони захищають приміщення від втрати тепла і проникнення холоду всередину приміщення.