Steico – асортимент матеріалів для будівництва каркасного будинку

Конструкції стін, підлог і перекриттів вирішуються з використанням двотаврових балок Steico joist і Steico wall. Балки Steico, на відміну від дерев’яного бруса, – легкі і мають стабільні розміри і володіють великою міцністю, а найголовніша перевага – це редукція мостів холоду і звуку. Довжина двотаврових балок Steico від 8 метрів до 13 метрів.

Застосування балок Steico спільно з високощільними плитами Steico на зовні (мокрий або вентильований фасад) і зсередини (під шпаклівку, фарбування і шпалери) дозволяє повністю відмовитися від гіпсокартонних плит і плит ОСП.

При цьому теплоопір такої стіни з застосуванням Steico складає: 0,2 + 0,019 + 0,024 / 0.04 = 6,07 м²*К /Вт (при нормі 3 м²*К /Вт) – отримуємо енергоефективний, наближений до пасивного будинок. Для порівняння: цегляної кладки потрібно 6,07 х 0,8 = 4,85 метра товщина стіни!

Відсутність пароізоляційних плівок в конструкції стін і перекриттів Steico – це гарантія сприятливого мікроклімату для здоров’я людини і регульованого вологісного режиму в будинку за рахунок високої капілярної активності деревного волокна і високій паропроникності плит Steico.

Питома теплоємність деревоволокнистих плит Steico перевершує мінеральні і скловати в 2,5 рази, пінопласт в 1,5 рази, що робить будинок більш теплоємним і набагато краще захищеним від сонячного прогріву в літню пору.

Побудувати каркасний будинок з матеріалів Steico без трудомістких «мокрих» робіт з бетоном і розчином, можливо навіть своїми руками.

Залишити відповідь