Сертифікати та знаки якості продукції і виробництва

Продукція STEICO виготовляється без шкідливих добавок і вносить свій внесок в здоровий спосіб життя і екологію природних ресурсів. Послідовна діяльність із забезпечення якості при виборі матеріалів і строгий контроль виробництва гарантують, що компанія постійно виробляє продукцію найвищої якості і захищає клімат для майбутніх поколінь.
Вироби компанії тестуються сторонніми організаціями та сертифіковані відповідно до вимог і специфікацій.

Підтвердження високих стандартів STEICO від відомих організацій:

FSC® – Лісова опікунська рада
Сертифікат FSC® (Forest Stewardship Council®) підтверджує, що всі ізоляційні матеріали STEICO з деревного волокна, обрані і зроблені з метою захисту навколишнього середовища і здоров’я майбутніх поколінь. Продукти пропонують переконливі функції і якість.


PEFC – Programme for the Endorsement of Forest Certification
Сертифікація PEFC (Програма схвалення схем сертифікації лісів) встановлює високі стандарти, особливо щодо стійкості та екологічної сумісності. Програма гарантує, що в майбутньому в Європі зростатиме більше деревини, ніж споживається. Сертифікат підтверджує, що STEICO використовує деревину тільки з відповідального лісового господарства для захисту лісової екосистеми.


Печатка IBU (Institut Bauen und Umwelt)
IBU ініційований виробниками будівельної продукції, які вирішили спільно задовольнити попит на більш екологічне будівництво в будівельній галузі. IBU, як асоціація виробників, пропонує закриту зовнішню презентацію екологічних декларацій продукції (EPD) з екологічним маркуванням типу III відповідно до стандартів ISO та CEN. При підготовці EPD STEICO надає вичерпну інформацію про вплив екологічних продуктів на навколишнє середовище протягом усього їх життєвого циклу.


Сертифіковано Passivhaus Institut (Інститут пасивного будинку)
Будівельна система STEICO також була сертифікована як компонент відповідно до стандартів, встановлених Passivhaus Institut доктора Вольфганга Фауста.
Це дозволяє проектувальнику отримати доступ до великої кількості певних будівельних деталей, дозволяючи будувати пасивні будинки ще простіше і економічніше за допомогою будівельної системи STEICO.


Öko-Test-Verlag – Незалежна редакція ÖKO-TEST більше 30-ти років тестує різноманітну продукцію на відповідність стандартів якості і відношення до екології
Ми раді, що відмінна якість продукції STEICO регулярно підтверджується незалежними сторонами, такими як Öko-Test-Verlag. Це дозволяє бути впевненим в тому, що продукція STEICO буде добре служити вам не тільки сьогодні, але і довгі роки.


Печатка IBR (Institut für Baubiologie Rosenheim)
Інститут біології в Розенхайме (IBR) – тестує продукти на предмет їх впливу на здоров’я людини. Знак IBR підтверджує, що продукти STEICO нешкідливі для будівельної біології – вони сприяють здоровому способу життя і почуття благополуччя у вашому власному домі.


Сертифікація ISO (система менеджменту якості)
Виробництво і розробка ізоляційних матеріалів з деревного волокна сертифіковані групою компаній TÜV Süddeutschland з системою менеджменту якості відповідно до ISO 9001:2015 і системою екологічного менеджменту відповідно до ISO 14001:2015


Keymark (добровільний європейський знак якості)
Сертифікація Keymark свідчить про високу якість продукції STEICO. Єдиний європейський знак сертифікації стандартизованої продукції підтверджує відповідність продукції STEICO європейським нормам і стандартам якості.


Міжнародний знак якості Natureplus®
Natureplus визначає кращі продукти бережливого до ресурсів природи будівництва.
Підтверджує такі критерії як: чисте і ефективне виробництво, захист навколишнього середовища і здоров’я, опірність ресурсів (сировина повинна надходити з стійких або поновлюваних джерел).
Позначення встановлюється для тестувалися на функціональність і безпеку для здоров’я людини та екології. У відповідності зі строгими вимогами і граничним показниками в Європі, дана маркування підтверджує екологічність і відповідність вимогам. Знак надає міжнародна Асоціація природокористувачів по орієнтованому на майбутнє будівництва і житла.