Регулювання мікроклімату в приміщенні

komfort

Завдяки високій капілярної активності, м’які деревоволокнисті плити STEICO регулюють вологість повітря в приміщенні і здатні вбирати до 20% вологи (по відношенню до власного обсягу), яку потім також легко віддають.

Регулювання вологості

Деревне волокно, на відміну, від мінеральних і синтетичних утеплювачів вміє вбирати і знову віддавати вологу. У необробленої деревини в залежності від кліматичних умов встановлюється збалансований рівень вологості, так наприклад, при температурі 23 ° С і відносній вологості повітря 50% рівень вологості становить 8-10%. Плити МДВП, завдяки високим показникам дифузії пара, здатні вбирати в себе вологу до 20% від свого обсягу і потім знову віддавати, не втрачаючи при цьому своїх ізоляційних властивостей. Якщо повітря дуже сухий, то ця вологість повертається назад в приміщення. Таким чином забезпечується сприятливий для здоров’я вологісний режим в приміщенні.

Для порівняння:
Поведінка плит МДВП в цих умовах істотно відрізняється від поведінки пористих волокнистих неорганічних утеплювачів. Волокна мінераловатних плит і скловати не володіють здатністю вбирати і віддавати вологу. Волога з повітря проходячи між “мертвими” волокнами в рази збільшує теплопровідність мінеральної вати і скловати перетворюючи їх на безплідний утеплювач. При певній температурі і насиченості водяна пара конденсується і дуже часто люди знаходять шматочки льоду в таких утеплювачах. Вихід один – ідеальна пароізоляція, але на практиці ідеалу не буває, водяна пара все одно знайде мікротріщини в конструкції і мінераловатний або скловатні утеплювач все одно прийде в непридатність. На практиці мінераловати і скловати працюють до 10 років, потім підлягають заміні.

Паропроникність – вільне пропускання пари

Paroproniknist

З тих пір, як був винайдений «дихаючий» матеріал, який замінив класичні тканини в одязі, без нього вже неможливо уявити спортивну індустрію. Чому? «Дихаючий» матеріал пропускає вологу, яка утворюється на тілі людини під час занять спортом. При цьому людина відчуває себе комфортно, тому що поверхня шкіри залишається сухою.

Такий самий комфорт людина хоче мати і у себе вдома.

Плити МДВП, які мають велику кількість сполучених відкритих пір, пропускають значну кількість водяної пари, майже стільки ж, скільки повітря.

Завдяки малому опору паропроникності вони майже завжди сухі. Конденсація пари спостерігається в основному на наступному шарі, на більш холодній стороні захисного “пирога”.

Коефіцієнт паропроникності плит МДВП досягає значення 0,19 мг / (мчПа), що сприяє ефективному видаленню через них побутової вологи.