Рециклінг

Екологічність матеріалу МДВП проявляється не тільки під час його безпосередньої служби, а й в процесі його утилізації!

Рециклінг деревно-волокнистих плит передбачає повторне використання матеріалів.

Протягом свого життя кожне дерево пов’язує певну кількість СО2, яке воно віддає назад природі в процесі гниття або згоряння. Оскільки плити STEICO виробляються з натуральної тріски, то СО2 залишається в них у зв’язаному стані, яке не передається атмосфері у вигляді газу. Таким чином, матеріали STEICO не випадають із загального кругообігу речовин в природі, і навпаки, зменшують кількість парникових газів в атмосфері.

Варто згадати і постійний контроль за поновлюваними деревними ресурсами, в ході якого прогнозується збільшення споживання матеріалів і постійне нарощування сировинних насаджень. За дотриманням природоохоронного підходу стежать такі організації як “Лісова опікунська рада” (Forest Stewardship Council), Асоціація природокористувачів Natureplus і інші організації.

Завдяки своїй екологічній чистоті плити МДВП легко піддаються утилізації. При необхідності, плити МДВП можна утилізувати найпростішим методом – компостуванням, чого ні в якому разі не можна зробити з відходами мінераловатних і скловатних плит, пінополістиролу і пінополіуретану.