logo Steico

МИ ПРЕДСТАВЛЯЄМО В УКРАЇНІ ПРОДУКЦІЮ КОМПАНІЇ STEICO

Фірма Steico (звучить як «Стейко» в міжнародному, або «Штайко» в німецькому вимові) – європейське акціонерне товариство відкритого типу, заснована в Німеччині в 1986 році – виробник ізоляційних і будівельних систем з екологічної деревини. Основні підприємства і сировинна база розміщені в Німеччині, Польщі, Франції, Великобританії. Головний офіс в місті Фельдкірхен (біля Мюнхена).

Компанія STEICO виробляє якісні будівельні та ізоляційні рішення для Європи більше 35 років, більше 10 ти років продукція представлена ​​на ринку України.

Щомісяця ми забезпечуємо доставку найбільш затребуваних продуктів з асортименту STEICO, оплачуючи всі митні збори і податки державі.

Завдяки нашій ініціативі та зусиллям, безліч замовників і кінцевих споживачів переконалися в відмінній якості і практичності деревних ізоляційних матеріалів, які можуть комбінуватися практично з будь-якими видами чистової обробки і відмінно підходять під основні будівельні розміри, а матеріали легко піддаються обробці і монтажу.

Продукція фірми STEICO сертифікована за найвищими стандартами якості.

Дивіться детальніше про сертифікацію.

Виробництво будівельних матеріалів з відновлюваної сировини – це найкраще рішення для того щоб жити в гармонії з природою, покращуючи комфорт і якість життя.

Інвестуючи в перевірені ізоляційні рішення, можна заощадити до 50% на опаленні і кондиціонуванні приміщень.

Ми впевнені в наданої нами кращої альтернативи на ринку звукоізоляції, теплоізоляції, утеплення, що особливо важливо для створення енергозберігаючих будівель і будинків з низьким і пасивним споживанням енергії.

Звукоізоляція STEICO має одні з найвищих показників ефективності серед присутніх на ринку пропозицій.

Окремо варто згадати про можливість повноцінного каркасного будівництва будинків з матеріалів STEICO, а також комбінування їх з звичними в регіонах матеріалами (камінь, цегла, піноблок, газоблок, бетон).

Добре співвідношення вартості і якості готових рішень посилюють значні бонуси продукції – безпека і екологічність

Наші складські приміщення розташовані в трьох регіональних центрах: Києві, Вінниці, Одесі, з можливістю доставки по всій території України.

Права на логотип та назву торгової марки STEICO належать виключно Steico Group на чолі з материнською компанією Steico SE

Ми пишаємось

На сьогоднішній день, вже більше

вантажних фур якісної продукції ДОСТАВЛЕНО для потреб наших клієнтів!
4
м² площі приміщень ЗВУКОІЗОЛЬОВАНО лише в місті Одеса
7
м² дахів та мансандр ЗАХИЩЕНО від жари і холоду
12

Ми будуємо каркасні будинки

Застосовуючи технології і матеріали STEICO