Чому обирають STEICO?

ОПТИМАЛЬНІ ПОКАЗНИКИ теплоємності і низька теплопровідність

Характерною особливістю м’яких деревно волокнистих плит (МДВП) є висока капілярна активність, тобто МДВП пов’язує вологу самим деревним волокном, капілярним способом, а повітряний простір між волокнами залишається сухим, тим самим теплопровідність матеріалу залишається низькою. Ця здатність деревного утеплювача дозволяє застосовувати плити Steico без пароізоляції.

Екологічна безпека сировини і продукції

Продукція виробляється без додавання фенолформальдегідних смол чи інших синтетичних добавок. Сировиною для виробництва матеріалу служить деревне волокно, в якому зберігаються всі фізико-механічні властивості і екологічна чистота деревини. МДВП не виділяє технічної пилу і летких хімічних сполук, саме тому плити STEICO нешкідливі для людини і навколишнього середовища.

Універсальність застосування

МДВП має широку сферу застосування, універсальність матеріалу і його збалансовані технічні характеристики дозволяють використовувати деревно-волокнисті плити в конструкціях покрівлі, фасаду, підлоги, стін і міжкімнатних перегородок.

Практичність монтажу та експлуатації 

Ізоляційні плити Steico легко монтуються на поверхню, готові до фінішної обробки будь-яким матеріалом (фарба, шпалери, штукатурка), за рахунок своєї невеликої товщини (від 8 мм) практично не зменшують площу і обсяг ізолюються приміщення, стійкі до механічних деформацій, в процесі експлуатації не дають усадку і не змінюють свої фізико-механічні властивості. 

Важлива деталь: при зовнішній або внутрішній обробці ізоляційних плит STEICO, оздоблювальні матеріали повинні бути максимально паропроникні, що дасть кращий ефект в газообміні всередині приміщення.

Найцінніше, що є в наших будинках - це ваш комфорт

Велика перевага представленного нами продукту, полягає в практичному і одночасно популярному асортименті продукції, з перевіреними фізико-технічними характеристиками і варіантами конструктивних і цінових рішень, для індивідуального рішення будівельно-ремонтних завдань.

Плити МДВП Steico різноманітні по щільності

від 35 кг / м³ – задувне (насипне) деревне волокно Steico Zell, до 230 кг / м³ – вітрозахисні плити Steico

Це дозволяє використовувати матеріали Steico в будь-яких схемах і конструкціях без застосування пароізоляційних плівок.

За показниками теплозбереження фасадні плити Steico щільністю від 160 кг / м³ перевершують пінополістирольні плити і мінеральну вату, і скловату в 1,5 – 2 рази.

По терміну служби в декілька разів (тобто, понад 50 років при рівних умовах експлуатації).

При внутрішньому застосуванні замість штукатурного шару або гіпсокартону виключається поява конденсату на поверхні плит Steico за рахунок високої капілярної активності МДВП тим самим створюється сприятливий мікроклімат в приміщенні, поліпшується регулювання вологісного режиму.

Порівняльна питома теплоємність популярних матеріалів:

МДВП плити STEICO​
2,3 кДж
Пінополістирол
1,68 кДж
Мінерало-ватний утеплювач
0,88 кДж

Вибирайте кращу ізоляцію від природи!